وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان

همانطور که مستحضر هستید شرایط زندگی در ایران بسیار سخت تر از سال های پیش شده و این شرایط کل جامعه علی الخصوص بانوان و دختران این سرزمین را بیش از پیش درگیر شرایط اقتصادی کرده است، مخصوصا بانوانی که سرپرست خانواده خود هستند و در چنین شرایطی به عنوان نان آور در جامعه شناخته می شوند نسبت به سایر افراد جامعه آسیب پذیرتر می باشند، به همین دلیل طرحی با عنوان پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان نیز مطرح گردید که این طرح تصویب شده و بانوان این مرز و بوم می توانند با توجه به درخواست خود این وام را دریافت کرده و در چنین شرایط بد اقتصادی بتوانند از زیر فشار درآمده و از استرس های سنگین خود را به دور نگه دارند.

اما شاید زمان طرح پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان کمی دیر تصویب شده باشد!! شاید از خود بپرسید که 200 میلیون رقم زیادی است اما با توجه به رشد نرخ مسکن علی الخصوص در تهران با این رقم می توانند تنها به فکر خرید خانه چند متری باشند!! اما به هر حال همه ی ما می دانیم که وام تنها کمکی برای  بانوان این سرزمین است که با استفاده از پس انداز و دیگر نبوغ خود بتوانند با این امید به دنبال سرپناهی برای خود باشند، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

تصویب پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان

تصویب پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان باعث شد اندک امیدی در چشم بانوان سرپرست خانوار نسبت به قبل بیشتر شود، البته تنها پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان نیست که به کمک بانوان ایرانی می آید بلکه دولت قرار است مبلغ 60 میلیون کمک بلاعوض به این طرح اضافه کند که تمامی افراد بتوانند از این طرح به نحو احسن استفاده کرده و سرپناهی برای خود داشته باشند.

همچنین بخوانید  وام بدون ضامن بانک مهر ایران در سال 1400

اما شاید رشد نرخ مسکن باعث شده که بانوان نسبت به آن زیاد خوش بین نباشند، گرچه لازم به ذکر است که نرخ سود این وام 4 تا 9 در صد بسته به شرایط ارائه می گردد.

شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانوان

 با توجه به اطلاعاتی که از معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان به دست رسیده و آقای صادقی فر در مورد آن مصاحبه ای داشتند به این نتیجه رسیدند که برای مالکیت یک واحد مسکونی هشتاد متری تنها 30 میلیون تومان و مابقی تسهیلات و کمک ها به صورت بلاعوض می باشد و پرداخت وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه به توضیحات تکمیلی در این خصوص خواهیم پرداخت.

شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانوان

نحوه پرداخت تسهیلات دویست میلیونی مسکن به بانوان

پیش بینی هایی که برای پرداخت وام 200 میلیونی و تسهیلات صورت گرفته به شرح زیر است:

 • پرداخت تسهیلات دویست میلیون تومان با نرخ 4 درصد به منظور هر واحد مسکونی که برای بانوان سرپرست دهک های 1 تا 3.
 • برای زنانی که در گروه دهک های 4 تا 6 هستند نرخ 9 درصدی تعیین شده است.
 • معافیت صد در صدی هزینه ی عوارض صدور پروانه ساختمانی.
 • کمک سی میلیونی بلاعوض دولت.

چگونه می توان وام 200 میلیونی دریافت کرد؟

همانطور که در متن های بالا خدمت شما عرض کردیم از مهم ترین شرایط دریافت این وام سرپرست بودن خانوار است که بانوان این مرز و بوم در صورت دریافت چنین وامی مشکلات مسکن خود را حل کنند، اما سوال این است که چگونه می توان وام دویست میلیونی را دریافت نمود؟

همچنین بخوانید  شرایط دریافت وام بانک انصار

شرایط دریافت وام و توضیحات بیشتر را می توانید از مشاوره و چت آنلاین سایت استفاده کرده و سوالات خود را در این خصوص از پشتیبان مربوطه بپرسید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما باشند.

بگیر وام می تواند به عنوان یک نقطه ی شروع کننده و مطمئن برای شما باشد چرا که وام، ضامن و سرمایه گذار را به شما معرفی کرده و آماده هر گونه خدمات رسانی در این زمینه است.

نحوه پرداخت تسهیلات دویست ملیونی مسکن به بانوان

آیا بگیروام تنها وام دویست میلیونی بانوان می دهد؟

ما در این سایت با توجه به سیاست هایی که داریم توانستیم سرمایه گذار و ضامن را به شما معرفی کنیم و این تنها وامی نیست که ما ارائه می دهیم بلکه بگیر وام دست شما را به منظور دریافت وام های مختلف باز گذاشته است.

بنابراین یکی از بهترین حالت ها این است که از تمامی شرایط دریافت وام اطلاع پیدا کرده و با خرید اشتراک یکی از دریافت کننده وام در کوتاه ترین زمان ممکن باشید، لازم به ذکر است که در صورت ارتباط و قبل از انجام کار های اولیه از واریز مبلغ به عنوان پیش پرداخت و یا هر نام دیگری به شدت خودداری نمایید، این سایت در قبال اشتباهات رایجی که صورت می گیرد هیچ مسئولیتی ندارد.

وام 200 میلیون تومانی خرید مسکن به بانوان

مشاوره رایگان دریافت وام

با توجه به موارد ذکر شده بالا که در خصوص وام دویست میلیونی صحبت کرده و بگیر وام را به شما معرفی کردیم به این نتیجه رسیدیم که برای دریافت هر گونه وامی نیازمند یک مشاور قوی هستیم به همین دلیل در سایت خود از قابلیت چت آنلاین استفاده می کنیم تا همه ی هموطنان گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن با پشتیبان مربوطه ارتباط برقرار کنند و وام مورد نظر خود را دریافت نمایند.

همچنین بخوانید  وام 50 میلیونی معتادان بهبود یافته

بانوانی که به دنبال دریافت این وام هستند باید دقت بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند چرا که با توجه به گرانی هایی که در حوزه ی مسکن داشتیم متاسفانه اگر خواهان خرید یک واحد 40 متری باشند باید حداقل 1 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به همراه داشته باشند که این رقم با وامی که قرار است با کمک بلاعوض در اختیار بانوان قرار بگیرد 900 میلیون تفاوت قیمت دارد که سرپرست خانوار نیاز است نسبت به تهیه ی مابقی مبلغ اقدامات دیگری نیز انجام دهند، بنابراین اگر تنها با دریافت وام به دنبال مسکن هستید شاید تحقق این موضوع از انتظار به دور باشد، بنابراین پیشنهاد می گردد در صورت نیاز به مشاوره با شماره تماس های موجود در سایت تماس گرفته و یا با واحد پشتیبانی با استفاده از پرسش و پاسخ به جواب منطقی در این خصوص دست پیدا کنید.

مطالب مشابه

 • پرستار مدافع سلامت
  23 مرداد 1400 در 11:52

  سلام و خسته نباشيد،کارمند رسمي سازمان تامين اجتماعي و پرستار بيمارستان رازي قزوين هستم،در حال حاضر مستاجر ام درخواست وام قرض الحسنه براي خريد مسکن دارم هربار که در اين روزهاي سخت کرونا شيفت دارم به اين فکر ميکنم که سرنوشت دخترم بعد از من بدون مسکن چي ميشه ،خواهشمندم در صورت امکان با درخواست يک مدافع سلامت که نگران مسکن براي فرزندش ميباشد ،موافقت کنيد ،سلامتي را براي شما آرزو دارم.

 • سعیده ابوالحسینی
  6 شهریور 1400 در 05:34

  خانمی ۴۸ ساله ام،۱۱ سال پیش جداشده،وسرپرستی فرزندپسر ودخترم،رابه،عهده،گرفتم،بدون،گرفتن،هیچ،حقی،ازدادگاه،دراین،سالهاازکارکرده،ولی،همه،راتقدیم،به،صاحبخانه کردم،الان،دروضعیت،جسمی،قلبی خوبی نیستم،اماواقعا،هرسال،دربه در،وهرچه،خودم،وپسرم،کارمیکنیم،بایداجاره،بدهیم،من هیچ،پناهی،بجزخدا،ندارم،وحتی،زیرپوشش هیچ ارگان وکمیته ایی نیستم،لطفامنو راهنمایی کنید/حتی برای عمل،زانوی پا،به سایت وام یابی مراجعه‌ کردم که ازمن ۵ میلیون تومان که همه قرض بودرا اون شیاد نمیدهد،

افزودن دیدگاه