وام فوری بانک رفاه

وام فوری بدون ضامن بانک رفاه


امروزه گرفتن وام فوری، به عنوان یکی از مشکلات و معضلات اساسی برای تمام مردم شناخته شده است. ولی بانک رفاه در صدد رفع این مشکل برآمده است. برای گرفتن وام فوری بانک رفاه، شرایط های گوناگون و متفاوتی وجود دارد که درخواست کننده ی وام باید این شرایط را بپذیرد و انجام دهد. در ادامه قصد داریم تا در مورد وام فوری بدون ضامن بانک رفاه، توضیحات بیشتری را برای شما بیان کنیم. همچنین به شرایط و ضوابط موجود در این بانک نیز میپردازیم.

وام فوری بانک رفاه


چه تعریفی برای وام فوری وجود دارد؟


گرفتن وام از بانک‌ ها، دغدغه‌ و مشکل بسیاری از مردم می باشد. زمانی را در ذهن خود تصور کنید که نیاز به پول نقد، برای خرید وسایل مختلف مانند ماشین یا خانه ی مورد نظرتان دارید و باید میزان پول نقد خود را بیشتر کنید. در این صورت تنها راه ممکن که به ذهن می آید، دریافت وام فوری از بانک ها می باشد. زمانی که بانک ها در شرایط ویژه و خاص و در زمان های بسیار کوتاه مثل 2 یا 4 روز، تسهیلاتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، به آن وام فوری می گویند.


میزان مبلغ و سود تسهیلات وام فوری بانک رفاه به چه میزان است؟


حداکثر میزان وامی که این بانک برای اشخاص حقیقی مثل تمام مردم در نظر می گیرد، مبلغ یک میلیارد ریال است و برای اشخاص حقوقی مانند کسانی که دارای شرکت، کارخانه و … می باشند و آن را اداره می کنند، مبلغ پنج میلیارد ریال است. نرخ سود این وام و تسهیلات (در صورت بازپرداخت قبل از سررسید تمام اقساط) صفر درصد است و هنگامی این شرایط وجود دارد که شخص حقیقی یا حقوقی، بتواند این وام را قبل از سر رسید تمامی اقساط، پرداخت کند. در این صورت است که میزان سود آن، صفر درصد می شود.

همچنین بخوانید  وام یک میلیاردی مسکن جوانان

شرایط بانک رفاه جهت وام فوری بدون ضامن

وام فوری، بدون ضامن


اکثر متقاضیان و مشتری ها برای گرفتن وام در مراجعه به بانک‌ها، جهت تکمیل فرم و مدارک مورد نیاز، با مشکلات بسیاری در مورد معرفی ضامن روبه رو می شوند. اگر تعداد ضامن دو نفر باشد، این دغدغه و مشکل برای متقاضیان بسیار بیشتر خواهد شد. بانک رفاه مدتی است که در صدد رفع این مشکل برآمده است و شرایط متناسب برای مشتریان به وجود آورده است.

طرح سودمند بانک رفاه

طرحی که بانک رفاه اقدام به آن کرده است، طرح سودمند رفاه نام دارد. در وام فوری بانک رفاه، یکی از شرایطی که وجود دارد این است که اشخاص حقیقی میزان سپرده ای که در بانک قرار می دهند حداقل 5 میلیون تومان است و اشخاص حقوقی، 10 میلیون تومان باید سپرده گذاری کنند.


در این طرح، حداکثر مدت زمانی که برای بازپرداخت وام در نظر گرفته شده است، 36 ماه می باشد ولی این مدت زمان قابل تغییر است و دو نوع دیگر نیز دارد. یکی 12 ماهه و دیگری 24 ماهه. این بازه ی زمانی نیز به انتخاب متقاضی بستگی دارد. در این صورت اگر شخصی 5 میلیون سپرده در بانک قرار دهد، بین 80 تا 100 درصد مبلغی که سپرده گذاری کرده است را وام می گیرد.

نرخ سودی که در این طرح برای متقاضیان در نظر گرفته شده است، حداقل 2 درصد و اگر بالاتر باشد حداکثر 7 درصد می باشد. در طرح سودمند رفاه که بدون ضامن ارائه می شود، ضمانتی که بانک از اشخاص می خواهد، مسدود شدن سپرده ی آن ها تا پایان تسویه ی کامل وام است. حداکثر میزان وام فوری بانک رفاه که در این طرح پرداخت می‌شود، 100 میلیون تومان می‌باشد.

همچنین بخوانید  درباره وام دانشجویی بیشتر بدانید

طرح ربیع بانک رفاه

بانک رفاه طرح دیگری نیز به نام طرح ربیع رفاه ایجاد کرده است که این طرح نیز بدون سود و ضامن است. به این صورت که اگر مشتری، بازپرداخت وام خود را یک روز قبل از سررسید قسط های خود انجام دهد، بانک اقدام به بخشش تمام سود آن قسط ها می¬کند و در نتیجه تمام سود بخشیده می شود و به حساب مشتری و یا متقاضی وام منتقل می شود.

وام فوری بانک رفاه

طرح امید بانک رفاه

طرح امید، طرح دیگری است که بانک رفاه برای مستمری بگیران در نظر گرفته است. در این طرح، سقف وامی که در نظر گرفته شده است، 15 میلیون تومان می باشد و سودی که بانک دریافت می¬کند، 4 درصد است. با توجه به سقف وام و کارمزد آن، مدت زمان بازپرداخت این وام فوری 36 ماهه می باشد. از این طرح، بانوان نیز می توانند استفاده کنند.


بانک رفاه جهت بهبود وضعیت و معیشت کارگران و بازنشستگان، طرح های متنوعی ایجاد کرده است و پرداخت وام و تسهیلات، جزء برنامه های مهم و اصلی بانک رفاه می باشد. به همین منظور، در این راستا سقف وام قرض الحسنه برای بازنشستگان و خانواده های آن ها را 2.5 برابر کرده است که هم فوری دریافت می شود و هم نیازی به ضامن ندارد.

در تمامی طرح های گفته شده ی بانک رفاه، وام ها و تسهیلات به صورت فوری و بدون نیاز به ضامن پرداخت می شوند و همچنین سود سپرده ای که گذاشته می شود نیز، به حساب متقاضی و یا مشتری منتقل می شود. مزایایی که در گرفتن وام از بانک رفاه وجود دارد، باعث می شود تا تعداد متقاضیان وام و یا تسهیلات بیشتر شده و دریافت وام به آسانی انجام شود.

همچنین بخوانید  وام 50 میلیونی معتادان بهبود یافته

مشمولان طرح وام فوری بانک رفاه، بدون ضامن چه کسانی می باشند؟


تمام اشخاصی که حقیقی و حقوقی هستند، اگر اقدام به سرمایه گذاری و سپرده گذاری به صورت بلند مدت کنند، هم از سود سپرده گذاری بهره مند می شوند و هم از تسهیلات و وام فوری بانک رفاه استفاده می کنند. این اشخاص، می توانند تسهیلات بانک رفاه را هم به نام خود و هم به نام بستگان نزدیک (درجه یک) و یا تمام کارکنان دریافت کنند.

همان طور که در قسمت های قبل نیز گفتیم، نرخ سود این تسهیلات تک رقمی می باشد. با توجه به توضیح مختصری که در مورد طرح ربیع بانک رفاه بیان کردیم، کسانی که مشمول این طرح می شوند، تمام اشخاص حقیقی و حقوقی هستند. به همین منظور، دو امتیاز زیر برای تمامی مشمولان طرح ربیع در وام فوری بانک رفاه قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشد:
به متقاضیان و مشتری های خوش حساب، جایزه پرداخت می شود.


در صورتی که مشتری و متقاضی، تمام قسط های خود را یک روز مانده به سررسید آن پرداخت کند، بانک رفاه تمامی سود هر قسط را می بخشد.

مطالب مشابه

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه