وام فوری بدون ضامن بانک سپه

وام فوری بدون ضامن بانک سپه


امروزه اغلب مردم، برای گرفتن وام فوری دچار مشکلات و دغدغه های بسیاری می شوند و گاهی ممکن است این فشارها به قدری زیاد باشد که از دریافت آن صرف نظر ‌کنند. ولی وام فوری بانک سپه در صدد برآمده است که این مشکل و معضلی که برای مردم به وجود آمده است را حل کند تا دریافت آن به آسانی انجام شود. در ادامه با ما همراه باشید تا ابتدا با وام فوری بانک سپه آشنا شویم و سپس به شرایط و مقرراتی که در گرفتن این وام و تسهیلات وجود دارد بپردازیم.


وام به چه صورت معنا می شود و وام گیرنده باید دارای چه شرایطی باشد؟


وام، نوعی قرارداد است که بین بانک و مشتری یا متقاضی بسته می شود و به موجب آن بانک، مبلغ مشخصی را که از قبل تعیین شده است را به متقاضی و یا مشتری وام، با توجه به شرایط و ضوابطی که باید رعایت شود پرداخت می کند و به عنوان قرض در اختیار اشخاص قرار می دهد و متقاضی طبق زمان تعیین شده باید تمام مبلغ وام به همراه کارمزد آن را طی قسط های مشخص شده پرداخت کند. وام گیرنده یا مشتری زمانی که اقدام به دریافت وام از بانک مورد نظر می کند، در صورتی که صلاحیت گرفتن وام را داشته باشد، باید تمامی شرایط و مقرراتی که بانک معین کرده را بپذیرد و آن را انجام دهد تا وام و تسهیلات به آن شخص تعلق بگیرد.

شرایط و مقررات وام فوری بانک سپه

شرایط وام فوری بانک سپه


به طور کلی وام فوری، به وامی گفته می شود که بانک در مدت زمان کمتر از یک ماه و یا در عرض چند روز، این وام را به متقاضی پرداخت کند. بانک سپه یکی از این بانک هایی است که وام فوری در اختیار متقاضیان و مشتری های خود قرار می دهد. برای دریافت وام فوری بانک سپه، شرایط، ضوابط و مقرراتی وجود دارد که در ادامه قصد داریم شما را با این شرایط آشنا کنیم.

همچنین بخوانید  شرایط وام ازدواج دوم

یکی از این شرایط و مقررات بانک سپه این است که صلاحیت شخصی که متقاضی تسهیلات و وام می باشد به بانک ثابت شود. از دیگر شرایط و ضوابط وام فوری بانک سپه به این مورد می توان اشاره کرد که مشتری نباید در بانک سپه و هیچ بانک دیگری بدهی و یا حتی چک برگشتی داشته باشد. در نتیجه، در صورتی که متقاضی، صلاحیتش به بانک اثبات شود و هیچ گونه بدهی به بانک ها نداشته باشد، می-تواند وام فوری را دریافت کند. این گونه وام های فوری در بانک سپه، ویژگی ها و مزایایی دارند که شامل موارد زیر می شود:

ویژگی ها و مزایای وام فوری بانک سپه

 1. کارمزد و سودی که بانک سپه برای وام های خود در نظر گرفته است 4 درصد می باشد.
 2. بازپرداختی که این بانک برای متقاضیان وام قرار داده است حداکثر 36 ماه یا سه سال است و اقساط آن باید به صورت ماهیانه پرداخت شود.
 3. اگر مشتری یا متقاضی وام، قسط های خود را با تاخیر پرداخت کند، بانک آن شخص را جریمه کرده و این جریمه با سود 12 درصد برای او حساب می شود.
 4. همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، کارمزد و سودی که بانک سپه برای وام ها قرار داده است، 4 درصد می باشد ولی هر سال در فروردین ماه، مقدار بدهی که وجود دارد به همراه کارمزد آن محاسبه شده و از متقاضی به صورت نقد دریافت می‌شود.
  با توجه به ویژگی هایی که برای وام فوری بانک سپه بیان کردیم، بهتر است با نکاتی آشنا شویم که باید قبل از دریافت وام به آن توجه داشته باشیم.
 5. قبل از دریافت وام مشتری باید تمام مبلغی که به بانک بپردازد را دقیق و درست حساب کند.
 6. متقاضیان باید تمامی شرایط ضروری و ویژه که بانک برای پرداخت وام قرار داده است را مطالعه کنند و به آن آگاهی داشته باشند.
 7. قبل از گرفتن وام فوری، مشتری باید سود و کارمزد دقیق و واقعی وام و تسهیلات بانکی را بداند و از آن اطلاع داشته باشد.
 8. مشتری و یا متقاضی تسهیلات از اینکه وام چند قسطه و یا چند ماهه است و به چه میزان مبلغی پرداخت می شود را باید اطلاع داشته باشد.
 مزایای وام فوری بانک سپه

طرح های متفاوت وام های بانک سپه

وام فوری بانک سپه، بدون ضامن شامل طرح های متفاوت و گوناگونی است که هر طرح ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارد. وام فوری قرض الحسنه ی بانک سپه به تمامی مشتریان و عموم مردم جهت کمک به تولید، تأمین نیازهای ضروری، تأمین ابزار و وسایل کار، درمان، بیماری و … ارائه می شود. مبلغی که بانک سپه برای این وام در نظر گرفته است، از 2 میلیون تومان شروع شده و تا 9 میلیون تومان قابل تغییر است. کارمزد و سود این وام نیز 4 درصد می باشد. بازپرداختی که در این وام فوری وجود دارد، حداکثر 36 ماهه و یا سه ساله است. مبلغی که بانک برای قسط هر ماهه جهت دریافت این وام مشخص کرده است، از 60 هزار تومان شروع می شود و تا 260 هزار تومان تغییر می کند.


تمامی طرح هایی که بیان کردیم، بانک سپه وام را به صورت فوری و بدون ضامن به متقاضیان و مشتری ها پرداخت می کند. ولی این بانک تنها دارای این طرح ها نمی باشد و طرح های بسیار فراوان و متفاوت دیگری نیز دارد که شرایط آن ها گوناگون است. در ادامه با نام این طرح ها آشنا خواهیم شد.

همچنین بخوانید  وام ۲۰۰ میلیونی بانک ملت


بانک سپه، بانکی است که برای پرداخت وام و تسهیلات به مشتری ها و متقاضیان خود، طرح های مختلفی ارائه می کند و این طرح ها دارای شرایط، ضوابط و مقررات مخصوص به خود هستند. این تسهیلات و طرح ها شامل تسهیلات مضاربه، اجاره به شرط تملیک، تسهیلات فروش اقساطی (مواد اولیه ـ مسکن ـ ماشین آلات)، طرح تدبیر، طرح سپرده طلایی رفاه، بهین کارت، طرح قلب سفید، طرح همگامان، تامین مالی بنگاه‌های تولیدی، احداث شهرک امید شهر، طرح سرافراز نیروهای مسلح، تسهیلات سیل زدگان، تسهیلات خرید و ساخت مسکن، طرح باران ۲، پرداخت وام جانبازی، تسهیلات مشارکت مدنی، تسهیلات جعاله، تسهیلات سلف، تسهیلات مرابحه و تسهیلات خرید دین می باشد که برای هر کدام از این طرح ها، با توجه به میزان مبلغی که وام تعلق می گیرد، نیاز به ضامن است.

مطالب مشابه

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه