8 روش دریافت وام فوری بانوان

وام فوری بانوان

آیا شما هم به دنبال دریافت وام فوری بانوان هستید؟ بی شک امروزه مجموعه ها و تیم های زیادی در زمینه ارائه خدمات مربوط به وام فوری بانوان فعالیت می کنند. ولی انتخاب بهترین ها به شما کمک می کند تا وام فوری را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین درصد سود ممکن دریافت کنید. جالب است بدانید که شناسایی بهترین مرکز ارائه دهنده وام بانوان کار دشواری به حساب می آید. امروز ما قصد داریم تا در مورد شرایط عمومی دریافت وام فوری بانوان، مراکز فعال در زمینه ارائه این وام و چیستی آن با شما صحبت کنیم. پس اگر شما هم به دنبال دریافت وام فوری مخصوص بانوان هستید، ادامه مطلب امروز ما را از دست ندهید.


وام فوری بانوان شاید تا به حال به گوش کمتر کسی خورده باشد اما باید گفت این وام یکی از تسهیلات ویژه ای است که برخی بانک ها در اختیار زنان کشور قرار می دهند. جامعه زنان به خصوص زنان خانه دار که در تلاش هستند راه و روشی را برای پیشرفت پیدا کنند متخصصان را به این فکر کشاند تا شرایط لازم را برای ایجاد فضای کسب و کار مناسب در اختیار زنان قرار دهند.

بگیر وام

وام فوری بانوان بانک سینا


یکی از بانک هایی که تسهیلات مناسب را در اختیار بانوان ایران زمین قرار می دهد بانک سینا می باشد که روش جدیدی را برای پرداخت تسهیلات به مشتریان مونث خود در پیش گرفته است.

طرح یاس وام بانوان

در این طرح تسهیلاتی که یاس نام دارد بانوان خانه دار یا شاغل می توانند تا سقف بیست میلیون تومان وام فوری بانوان را تهیه نمایند. اگر شما هم جزو زنانی هستید که نیاز به وام فوری دارید می توانید در این طرح بانک سینا شرکت نمایید.
این وام با بازپرداخت 36 ماهه در اختیار بانوان قرار می گیرد و سود آن 18 درصد می باشد. نوع حساب مورد نیاز برای تهیه این وام قرض الحسنه است که می توان در زمان اقدام برای دریافت وام ایجاد شود.

وام فوری بانوان


در این طرح بانک سینا یک کارت اعتباری به مبلغ وام را در اختیار بانوان عزیز قرار می دهد که این کارت ها محدودیت خاصی نداشته و به سادگی می توان با آن ها اقدام به خرید کرد. تنها باید توجه نمود که این کارت ها یک ماهه می باشند و تنها یک ماه پس از دریافت کارت می توان برای استفاده از این کارت حال به صورت یکجا یا متناوب اقدام نمود.

همچنین بخوانید  وام خرید لوازم‎‌خانگی چیست؟


هر وامی نیاز به ضامن دارد و این وام نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. طبق قوانین و مقرارت این طرح، برای دریافت این وام فوری بانوان شاغل می توانند از کسر حقوق کمک بگیرند و بانوان خانه دار می توانند از یک ضامن رسمی برای کسر حقوق ضروری استفاده نمایند.

وام فوری بانوان بانک کشاوزی


طرح بانوی ایرانی که از طرف بانک کشاورزی به بانوان ایران زمین ارائه می شود، تلاشی است برای ایجاد فرصت های شغلی و کمک به افشار آسیب پذیر و فقر زدایی در بین زنان کشور. تمام زنان ایرانی می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک کشاورزی در سراسر ایران برای افتتاح حساب اقدام نمایند. از مزایای این حساب می توان به دریافت وام فوری اشاره نمود.


برای دریافت وام کافیست سپرده خود را به مدت یک ماه یا چهار ماه در بانک کشاورزی سرمایه گذاری نمایید. مدت بازپرداخت این وام 6 ماه یا دوازده ماهه و یا 24 ماهه می باشد و نرخ تسهیلات چهارده الی هجده درصد می باشد.

وام فوری بانوان با ضمانت طلا


برخی از بانوان تمایل دارند جهت دریافت وام، به عنوان ضمانت طلا بگذارند. در ابتدا این امر غیر ممکن به نظر می رسد اما باید گفت این کاملا اشتباه است. برخی از بانک ها وام با ضمانت طلا می دهند ولی سقف وام ها مشخصه و مدت هم قابل تغییر نیست. در این شرایط باید به بانک ها مراجعه کرده و با بررسی شرایط و اطلاع از وضعیت بانک ها و شرایط آن ها برای ارائه چنین وام هایی بهترین انتخاب را انجام داد.
این وام را می توان یک وام فوری بانوان در نظر گرفت که می تواند به بسیاری از زنان کمک نماید تا در صورت لزوم نقدینگی لازم را برای ایجاد کسب و کار خود تهیه نمایند.

وام فوری بانوان با سفته


برخی از بانک ها نیز می توانند وام را با سفته در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار دهند. این نوع وام به طور معمول فوری می باشد و بانوان شاغل یا خانه دار می توانند با پرس و جو از بانک های ارائه دهنده چنین خدماتی و اطلاع از سقف این نوع وام ها و شرایط بازپرداخت آن ها برای دریافت این نوع تسهیلات اقدام نمایند.
وام همیشه به بازپرداخت مربوط می شود و توان هر فرد در بازپرداخت آن حکم حیاتی دارد. به همین دلیل توصیه می شود قبل از دریافت وام مطمئن شوید که کدام یک از این وام ها مناسب شما خواهد بود.

وام فوری بانوان بانک مهر ایران


همانطور که در بالا اشاره شد بسیاری از بانک های کشور فرصت های مناسب را در اختیار بانوان قرار می دهند تا جهت تهیه وام اقدام نمایند.

در این میان بانک مهر ایران طرحی را برای بانوان ایران زمین در نظر گرفته است که متقاضی وام فوری بانوان می تواند با پس انداز ماهانه دویست هزار تومان در چهار ماه اول و سپس یکصد هزار تومان در ماه های بعدی تا سقف چهل و یک میلیون تومان وام دریافت نماید.


این وام حدودا به وام های خانگی که در بین بانوان رواج دارد تشبیه می شود. البته یکی از مزیت های این وام می توان به ریسک عدم بازگشت پول و نبود قرعه کشی اشاره کرد که تفاوت این وام با وام های خانگی به شمار می رود.
به طور مثال:

همچنین بخوانید  عیدی کارگرها در سال 1400 وعیدی کارمندان برای سال جدید چه رقمی است؟


در زمان افتتاح حساب بانوی متقاضی مبلغ ماهانه 200 هزار تومان را تا چهار ماه به حساب خود، واریز می نماید. در پایان ماه چهارم سه میلیون تومان وام به او تعلق می گیرد. بازپرداخت این وام در مرحله اول 24 ماهه می باشد. مبلغ نقدی چهار ماه پرداخته شده تا پایان اقساط مسدود و در گرو بانک باقی می ماند. از ابتدای ماه پنجم میزان پرداخت ماهانه یکصد هزار تومان می باشد و بعد از بیست و چهار ماه و تسویه وام اول، فرد متقاضی بلافاصله می تواند وام دوم را با مبلغ شش میلیون ریال با اقساط 24 ماهه دریافت نماید.

وام فوری بانوان

در این مرحله نیز 800 هزار تومان به عنوان وثیقه نقدی تسهیلات دوم مسدود و در گرو بانک قرار می گیرد.
در ادامه فرد متقاضی باز هم بعد از بیست و چهار ماه و پرداخت قرض الحسنه دوم می تواند برای دریافت وام دوازده میلیون تومانی با بازپرداخت سی و شش ماهه اقدام نماید و همینطور مبلغ 800 هزار تومان به همراه مبلغ یکصد هزار تومانی که ماهانه پرداخت می شود در گرو بانک باقی می ماند.

در مرحله چهارم فرد متقاضی می تواند درخواست وام 20 میلیون تومانی با بازپرداخت سی و شش ماهه را نماید و باز هم مبلغ در گرو بانک قرار خواهد گرفت تا پایان پرداخت اقساط و این روند ادامه می یابد.

وام فوری بانوان طرح آذین بانک سینا


بانک سینا همچنین یک طرح دیگر را برای بانوان متقاضی وام فوری در نظر گرفته است.شرط اصلی پرداخت طرح آذین، افتتاح حساب بلندمدت در این بانک است. درواقع بانوانی که متقاضی دریافت تسهیلات طرح آذین هستند، پس از سرمایه گذاری در این بانک و به پشتوانه حساب افتتاح شده، می توانند برای دریافت وام اقدام نمایند.

سقف این وام برای بانوان 200 میلیون تومان خواهد بود که در صورت سرمایه گذاری تا 250 میلیون تومان قابل پرداخت می باشد. سود پایین این طرح تنها 5 درصد می باشد و همچنین دریافت کننده تسهیلات بابت حساب سپرده بلند مدتی که برای استفاده در بانک سینا افتتاح نموده است نیز سود سالیانه 6 درصدی دریافت خواهد کرد.

یکی از مواردی برای افرادی که مشکل برای ضامن تسهیلات دارند مزیت مهمی است، عدم نیاز به ضامن برای دریافت تسهیلات آذین بانک سینا است. در اینجا حساب سپرده مشتری نقش ضامن را برای دریافت تسهیلات دارد و دیگر نیاز به ضامن شخصی، چک، سند ملکی و… برای گرفتن وام نیست و حداکثر مدت‌ زمان برای بازپرداخت طرح آذین ۳۶ ماهه است.

وام فوری بانوان بانک دی

در وامی که بانک دی برای بانوان کشور اجرایی در نظر گرفته است، تمامی بانوانی چه شاغل و غیرشاغل می‌ توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری در بانک دی از این طرح استفاده کنند. مبلغ این وام حداکثر ۵۰ میلیون تومان با باز پرداخت 36 ماهه است. شرایط وام فوری بانوان بانک دی سپرده‌گذاری حداقل ۲ میلیون تومان و داشتن دو ضامن معتبر است و سود این وام 18 درصد می باشد.

همچنین بخوانید  وام فوری بانک رفاه

وام فوری بانوان بانک ملت

بانک ملت نیز وامی با عنوان طرح پرنیان به بانوان می‌کند. برای گرفتن این وام باید مبلغ ۱۰ میلیون تومان در این بانک حساب سپرده داشته باشید. مبلغ این وام حداکثر ۵۰ میلیون تومان با باز پرداخت 36 ماهه است. شرایط دریافت وام فوری بانوان طرح پرنیان سپرده‌گذاری حداقل 10 میلیون تومان است و سود این وام 18 درصد می باشد.

از مزایای طرح پرنیان بانک ملت امکان خرید بیمه نامه درمان تکمیلی به صورت انفرادی و بدون نیاز به انجام معاینات پزشکی، امکان سرمایه گذاری بلندمدت تا ۳۰ سال از طریق واریز تدریجی و دریافت سود علی الحساب ۱۶ درصد به صورت تضمینی، دریافت سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری تا سقف ۹۰ درصد و امکان استفاده از تسهیلات کارت اعتباری تا ۷۰ درصد مبلغ سپرده گذاری و تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال بدون ضامن، است.

مبلغ وام طرح یاس بانک سینا چقدر است؟

در این طرح تسهیلاتی که یاس نام دارد بانوان خانه دار یا شاغل می توانند تا سقف بیست میلیون تومان وام فوری بانوان را تهیه نمایند.

شرایط و مبلغ وام طرح اذین بانک سینا چقدر است؟

سقف این وام برای بانوان 200 میلیون تومان خواهد بود که در صورت سرمایه گذاری تا 250 میلیون تومان قابل پرداخت می باشد. سود پایین این طرح تنها 5 درصد می باشد و همچنین دریافت کننده تسهیلات بابت حساب سپرده بلند مدتی که برای استفاده در بانک سینا افتتاح نموده است نیز سود سالیانه 6 درصدی دریافت خواهد کرد.

شرایط وام فوری بانوان بانک مهر ایران چیست؟

در این میان بانک مهر ایران طرحی را برای بانوان ایران زمین در نظر گرفته است که متقاضی وام فوری بانوان می تواند با پس انداز ماهانه دویست هزار تومان در چهار ماه اول و سپس یکصد هزار تومان در ماه های بعدی تا سقف چهل و یک میلیون تومان وام دریافت نماید.

مطالب مشابه

  • یوسف
    29 مرداد 1400 در 17:04

    سلام ۔این وام برای خانمی کہ ھیچ درآمدی ندارد وحتی سقف خونہ ای نداردوضامنی ھم نداردبہ دردش نمیخوردھمون بھترہ شب باشکم خالی بخوابددردسرش کمترھست اخہ وام18درصدوام ھست؟اگہ میخواھین کمک کنید وام ھیچ درصدبدون ضامن بدھید کدملی ھرفردخودش یہ ضامن ھست این چہ کمکی ھست بہ بانوان میدھید۔

  • پریا
    1 آبان 1400 در 17:42

    من یک خانم خانه دار هستم وام شما سه ملیون تومان هست من اگه ضامن داشته باشم سه تومان را از اونا قرض میگیرم چرا بیام وام بگیرم به فکر مردم باشین لطفاً یه خانم دست تنها ضامن رو از کجا پیدا کنه خود شما مسئولین محترم حاظرین ضامن یک زن بی سرپرست بشین

افزودن دیدگاه